Obozy młodzieżowe w rytmie Zumby i z fitness!

Obozy młodzieżowe zumba

Szczytem popularności wyjazdów na obozy młodzieżowe cieszy się w ostatnim czasie zumba, która jeszcze kilka lat temu była nikomu w Polsce nie znana. Dzisiaj, każdy liczący się fitness klub oferuje zajęcia właśnie z zumby. Propozycją dla młodzieży na tegoroczne wakacje jest zaś obóz młodzieżowy w rytmie z elementami fitness. W zasadzie sama zumba łączy w sobie elementy kilku gatunków tańca (przede wszystkim latynoamerykańskiego) oraz fitness, jako ćwiczeń sportowych. Jest to zatem taniec i sport w jednym. Obozy młodzieżowe w rytmach latynoamerykańskiej zumby są nadzwyczajnie oblegane. W internetowych ofertach zostało już raptem kilkanaście ostatnich miejsc. Warto więc szybko się zdecydować bo okazja jest niepowtarzalna. Okazja na przeżycie niezapomnianej „tańczącej” przygody.

Na obozie młodzieżowym w rytmie zumby i fitness czeka Was wiele emocji i ciekawych zajęć. Poznacie sten styl taneczny od każdej możliwej strony włącznie z teorią i historią jego nadzwyczajnej popularności. Mało kto wie, że taniec ten przywędrował do nas z Kolumbii. Najwięcej czasu na obozie poświęcicie oczywiście na praktyczne poznanie i praktykowanie zumby. Poznacie pierwsze kroki, najpopularniejsze układy oraz całe taneczne choreografie. Oprócz tańca będziecie też ćwiczyć fitness oraz modelowanie sylwetki. Na koniec, rodem z amerykańskich filmów kategorii tanecznej, odbędzie bitwę taneczną, w której drużyny walczyć będą o mistrzowski tytuł. Wszystko pod okiem profesjonalnych tancerzy i instruktorów zumby.

To oczywiście nie jedyny program obozów młodzieżowych z zumbą i fitness. Ciekawe zajęcia sportowe oraz dyskoteki i ogniska na pewno ucieszą każdego obozowicza bez względu na wiek. Ważne jest to, że na obozie zawsze panuje fantastyczna i przyjazna wszystkim obozowiczom atmosfera. Oczywiście atmosfera roztańczona. Ciekawą rozrywką będą też dla Was wycieczki fakultatywne, na które możecie się wybrać. Sami zadecydujcie jakie zajęcia Was interesują. Czy będzie to przejażdżka quadami czy może dla odmiany zorbing, swoją drogą równie popularny co podobna z nazwy zumba właśnie.

Młodzież, która zaliczyła już wszystkie egzaminy gimnazjalne spokojnie może myśleć o wyjeździe na fantastyczne wakacje. Zakończenie roku szkolnego dla innych niż ostatnie klasy gimnazjalne też za chwilę przed nami, więc każdy może już na spokojnie zaplanować wakacyjny wyjazd. Zdecydowanie warto polecić zdrowe i sportowe obozy młodzieżowe z tańcem, jakim jest zumba w połączeniu z fitnessem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *