Archiwum dla Piłka nożna

Wakacje już za dwa miesiące !

Wakacje sportowe

Można z czystym sumieniem napisać, że przed nami już za niedługo koniec roku szkolnego. Wakacje już za dwa miesiące ! A to czas, który wszyscy uczący się w każdym wieku wręcz uwielbiają. Dwa miesiące do wakacji zleci bardzo szybko. Zanim dobrze zaczniemy naukę po majowym weekendzie to już będziemy się powoli pakować na wakacyjne wyjazdy. A oferty obozów i koloni na ten sezon są bardzo bogate. Warto więc zagospodarować tą dwumiesięczną przerwę od nauki i jak najlepiej wykorzystać ją na odpoczynek i relaks. Koniec roku szkolnego już za chwilę, może warto więc już dzisiaj pomyśleć na poważnie o tym, co będziemy robić w zbliżające się wakacje.

Czytaj więcej

Kolonie piłkarsko – quadowe dla najmłodszych

Kolonie piłkarsko quadowe

Każdego lata najmłodsi milusińscy mają w czym wybierać, jeśli chodzi o kolonie piłkarsko – quadowe i wyjazdy zorganizowane. Drodzy rodzice, musicie wiedzieć, że nie wszystkie oferty będą dla Waszych pociech atrakcyjne. Możecie być jednak pewni, że to co za chwilę zaproponujemy będzie szalenie atrakcyjne dla każdego dziecka, chłopca, bez względu na wiek. Kolonie piłkarsko – quadowe to realne ucieleśnienie młodzieńczych marzeń. Zarówno tych, związanych z byciem znanym i sławnym piłkarzem jak i tych, które związane są z samochodami, jazdą i wyścigami.

Czytaj więcej

Lada dzień Orliki ruszą znów pełną parą

Lada dzień, gdy tylko zginie śnieg Orliki znów ruszą pełną parą. Młodzież wraz ze swoimi trenerami będzie przygotowywała się do wiosennych rozgrywek. Dzięki staraniom wielu rządzących ekip oraz władz samorządowych wiele miast, dzielnic i gmin ma dzisiaj nowoczesne boiska do piłki nożnej. Tak zwane Orliki od wielu lat przysparzają dzieciom i młodzieży mnóstwo radości. Na tak dobrej murawie, przy sztucznym oświetleniu, o takim graniu w piłkę marzyło wiele pokoleń. Rodzice młodzieży, która ma dzisiaj takie możliwości, patrzą na to wszystko z lekką nutką zazdrości. Piszemy o tym dlatego, ze już lada dzień orliki ruszą pełną parą. Co nie znaczy, że na okres zimowy były one zamknięte.

Czytaj więcej

Oferty obozów sportowych dla najmłodszych na wakacje

Dzieci, które są aktywne fizycznie, szukają ofert obozów sportowych by wraz ze znajomymi wyjechać na wspólne wakacje. Dzieci lubią spędzać czas wolny na uprawianiu różnego rodzaju sportów. Dla większości chłopaków w wieku od kilku do kilkunastu lat sportem numer jeden jest piłka nożna. Nie wiadomo dlaczego tak się właśnie przyjęło, że chłopcy kopią piłkę. Dla nich oferty na wakacje są bardzo bogate pod względem sportowym. Z kolei dziewczynki wolą zajęcia taneczne bądź siatkarskie. W przypadku dziewczyn to właśnie siatkówka wydaje się być numerem jeden. Warto jednak przyjrzeć się uważniej pełnej ofercie obozów sportowych na najbliższe lato. A naprawdę jest w czym wybierać. I może warto zainteresować dziecko sportem mniej popularnym.

Czytaj więcej

Obozy sportowe to nie tylko piłka i bieganie

A może spróbować czegoś innego? Sporty walki to nie tylko ruch i praca nad własnym ciałem, ale również kontakt z egzotyczną kulturą i filozofią oraz przełamywanie własnych ograniczeń, a w efekcie większa wiara w siebie. A gdzie możemy z nich skorzystać? Choćby tutaj.

Czytaj więcej